Монтаж насосного обладнання

В проживанні за містом є свої плюси і мінуси. Чисте свіже повітря, красиві озерні пейзажі, улюблені домашні тварини та багато іншого, а мінуси легко виправити. Проведіть телефонну лінію для зв’язку з рідними в місті, підключіть газ і зробіть монтаж насоса для постійної наявності чистої води у великій кількості та й живіть собі в радість. Комфортні умови – чи не до цього прагнуть люди, що проживають в заміському будинку?

Щоб підключити собі насосне обладнання та здійснити монтаж насоса необхідно знати, як все працює і з чого складається.

Основні функціональні вузли станції:

  • – Гідроаккумулятор, який пом’якшує гідравлічний удар;
  • – Насос відцентрового типу, який здійснює підйом і транспортування води в будинок;
  • – Електричний двигун (з’єднується з насосом і реле двигуном);
  • – Манометр – прилад для визначення тиску. З його допомогою відбувається регулювання;
  • – Реле тиску. При падінні тиску реле запускає мотор, а при надлишку – вимикає;
  • – Магістраль, яка з’єднує насос і водозабір;
  • – Система водозабору (оснащена зворотним клапаном, і перебуває в свердловині або колодязі).

Монтаж насоса можна здійснити лише за певних умов. Місце розташування для такого обладнання підходить не кожне.

Важливо дотримуватися кількох умов при монтажі:

– Сухе, тепле і з вентиляцією приміщення;
– Близько до криниці (забезпечить стабільне всмоктування води);

– Звукоізоляційне приміщення;

– Просторе місце розміщення, для профілактичних робіт.

Умови не зовсім прості, але для повноцінної роботи насосного обладнання варто дотримуватися хоча б деяких. Прекрасно підійде приміщення всередині будинку, ізольована котельня на території. Значним мінусом буде неякісна шумоізоляція.

Під монтаж системи можна використовувати підвал, але ще на стадії проектування слід все продумати, ізолювати стіни і обігріти підлогу і стіни. Біля виходу свердловини або колодязя можна обладнати спеціальний майданчик, але головне правильно визначити глибину її розташування. Отже, установка насоса не є простим процесом.

Наступним етапом йде прокладка трубопроводу. Труби необхідно закопувати не нижче рівня промерзання грунту, інакше взимку вони можуть просто замерзнути через низьку температуру. Для труб, які прокладені вище за рівень промерзання грунту, використовують екологічно чистий матеріал – мінеральна вата, для теплоізоляції. В іншому випадку проводиться утеплення магістралі.

Монтаж насоса потребує встановлення агрегата на спеціально підготовлену бетонну або цегляну підставу і для стійкості пригвинтити ніжки станції за допомогою болтів. Потім необхідно з’єднати всі деталі і підключити трубу, що йде від свердловини. Головне все виконувати послідовно і правильно, щоб в подальшому не зіткнутися з технічним нестикуванням. Після підключення насосної станції до системи водопроводу і водозабору, можна перевіряти її якість роботи. Заповнюючи станцію водою, двигун буде заводитися поки не вийде все повітря, а потім обладнання саме вимкнеться.

Ремонт насосної станції потребує ретельного підходу та діагностики від професіоналів. Досить часто ремонт насосної станції нагадує пошук проблеми, яку не так просто вирішити. Звертайтесь до професіоналів, адже вирішення проблем самотужки може заподіяти ще більше шкоди та зайняти у Вас багато часу.

Для новачків у цій справі – установка насоса і його підключення здається складним, але для професіоналів нашої компанії – це зовсім не складно. Ми зможемо якісно виконати роботу та дотриматись усіх Ваших побажань.