Монтаж сантехнічного обладнання

Ціни на сантехнічні роботи нашої компанії

У наш час без сантехніки не обходиться жодне житлове або офісне приміщення. Сантехніка давно перестала бути предметом розкоші і є необхідною частиною сучасного житла. Крім комфортного перебування і зручностей деякі сантехнічні прилади говорять про соціальний та економічний статус власника.

Сучасні сантехнічні агрегати відрізняються наявністю вбудованої електроніки, а також мають складний дизайн, що ускладнює їх монтаж. Щоб правильно оцінити сантехнічні роботи необхідно дізнатись про обсяг робіт і їх вартість. Розцінки на сантехнічні роботи та їх вартість залежить від кількості підключаються вузлів і складності монтажу. На ціни на сантехнічні роботи також впливає наявність старої сантехніки і труб, які слід демонтувати.


Основними сантехнічними агрегатами є умивальник, унітаз, ванна або душова кабіна. Встановлення душової кабіни, умивальника, унітаза та ванни та їх монтаж ми розглянемо нижче.


Встановлення ванни

Підключення ванни є однією з найпростіших монтажних операцій. Для початку необхідно виміряти місце, де буде встановлена ванна. Дане місце повинно містити каналізаційну трубу для зливу стоків. Зазвичай каналізаційна труба розміщується в підлозі, до неї підключається сифон для ванни. Сифон для ванни відрізняється від сифонів для умивальників тим, що має два отвори – для зливу і переливу. Отвір для зливу розміщується в горизонтальній площині ванни, а переливу – у вертикальній. Після монтажу сифона до ванни і підключення його до каналізаційної труби необхідно вирівняти горизонтальний ухил для природного зливу води. Після установки ванни необхідно перевірити всі з’єднання на наявність відтоку.


Встановлення унітазу

Монтаж унітазу слід починати з вибору місця, місце повинно мати як підведення води, так і каналізаційну трубу. Приміщення, де розташовується унітаз має мати не менше одного каналу вентиляції і може бути поєднане з ванною. Установка унітазу проводиться, починаючи з установки каналізаційного сифона і приєднання його до унітазу. Після унітаз кріпиться до підлоги за допомогою дюбелів, якщо конструкція унітазу цього вимагає – необхідно додатково закріпити бачок і підключити його до водопроводу.


 Монтаж душової кабіни

Встановлення душової кабіни більш складний процес. Необхідним є врахування виду душової кабіни (відкрита, закрита та вбудована). Кожен із видів має свої особливості при монтажі душової кабіни. Зокрема, монтаж душової кабіни вбудованої виконується в ніші стін, а закриті душові кабіни мають у своєму складі дах, стінки, піддон і двері, які щільно закриваються.


Установка раковин

Установка раковин зазвичай починається з вибору висоти, прийнято дотримуватися близько 850 мм від підлоги. Якщо умивальник йде в комплекті з ніжкою або монтується в тумбу, то висота його визначається висотою п’єдесталу або тумбочки. Установка раковин відбувається наступним чином: раковина кріпиться до стіни за допомогою дюбелів і за допомогою сифона підключається до каналізаційної труби. Якщо рукомийник має отвір для крана або змішувача, то необхідно вибрати відповідний аксесуар і закріпити його в раковині і підключити до водопроводу.


Виходячи з вищевикладеного слід зазначити той факт, що сантехнічні роботи проводяться один раз і надовго, тому настійно рекомендуємо Вам звернутися до професіоналів. Наша компанія надасть Вам відмінний сервіс, допоможе швидко визначитися з вибором труб і найкращим чином спроектує Вашу кухню, ванну або туалет.